تبلیغات
وبلاگ شیطان شرور - خدایان باستانی

جستجو


عبارت مورد نظر را وارد کرده

و دکمه جستجو را کلیک کنید

درباره سایت


مشخصات سایت

مدیر سایت: امیر کسرا آرمان

ایمیل مدیر:

عنوان سایت: وبلاگ شیطان شرور

شعار سایت: ترجمه وارکرفت

وبلاگ شیطان شرور

ترجمه وارکرفت

درباره سایت

امکانات سایت


آمار سایت

آمار کل:
بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید ماه قبل:
بازدید این ماه:
آخرین بازدید:
بروزرسانی:
تعداد مطالب:
نویسندگان:

نویسندگان


team_member

امیر کسرا آرمان

مدیر سایت
team_member

امیر کسرا آرمان

نویسنده
team_member

امیر حسین

نویسنده

پیوندها و روزانه ها


روزانه ها

وبسایت میزبان!

اولین وبسایت با رویکرد نظارت بین سایتی

تارنمای کالیمدور

وبلاگ کالیمدور

لیست کامل

لیست کامل پیوندهای روزانه

ارسال لینک

لینک خود را برای ما ارسال کنید

پیوندها

وبسایت میزبان!

اولین سایت با رویکرد نظارت بین سایتی!

لیست کامل

لیست کامل پیوندها

وبلاگ شیطان شرور

ترجمه وارکرفت


خدایان باستانی

با سلام امروز هم داشتم میگشتم که به یک مطلب دیگر برخوردم و بنظرم جالب اومد گفتم بزارم
بفرمایید ادامه مطلب ....
این ها که توضیح داده شدند خدایانی بودند(تایتان ها اگر اشتباه نکنم) قدرتشان را به سیمایان دادند

اربابان عنصری مورد اعتمادترین و قدرتمندترین دستیاران ارتش عنصرین خدایان باستانی بودند. وظیفه‌ی ایشان نگاه‌داشتن ازروت در آشوبی همیشگی بود. زمانی که تیتان‌ها خدایان باستانی را شکست دادند، اربابان عنصری و تمام عنصرها بهمراهشان به زندانی سطحی از جنس خودشان تبعید شدند، که اکنون سطح عنصرین نامیده می‌شود. نام این چهارتن چنین است:
راگناروس ارباب آتش (عنصر آتش)
سرازین سنگ مادر (عنصر خاک)
آل‌آکیر ارباب باد (عنصر هوا)
نپتولون شکارچی جزر و مد (عنصر آب)
این چهار خدمتگذار به نظر دیگر تحت کنترل خدایان باستانی نیستند، ایشان اکنون راه جدیدی برای نبرد با یکدیگر پیدا کرده‌اند و امکان دارد که یک یا دو دسته از آنها بخاطر خوبی ازروت کار می‌کنند. هرچند که بر علیه یگدیگر می‌جنگند. هنوز در شورای ارشد آبیسال باقی‌مانده‌اند.

نکته: منظور از «ارباب‌ها» در اینجا متفاوت است. بعنوان مثال، تعداد زیادی ارباب آتش وجود دارد اما تنها یک ارباب عنصر آتش وجود دارد و آن راگناروس است.

قدرت‌های عناصر

اربابان عنصری قدرت به کنترل در آوردن عنصار بخصوص هم نوع خویش را دارا هستند، اما فقط تا زمانی‌که آن عناصر در پیشگاه‌شان هستند. این قابلیت بروی عناصر اصلی و بزرگ کارگر نیست. تمام عناصر کوچک‌تر بدون کوچکترین سوالی از اربابشان اطاعت می‌کنند. اغلب بزرگترها هستند که از دستورات ایشان سرپیچی می‌کنند، شاید تلاش کنند اما تقریبا نشدنی است. اربابان عنصری می‌توانند کنترل دیگری را بروی عنصری احضار شده یا افسون بکاربرده شده را بکشنند. تمام کسانی که کنترلی بروی عناصر دارند کنترل بسیاری سختی دارند. کنترل‌گر می‌بایست دستورات عناصر را حفط کند. اربابان عنصری شاید تلاشی دوباره برای کنترل یا فرمان دادن به عناصر به‌میزان یک روز کامل نکنند.

زمانی که طلسمی از همان نوع در محدوده‌ی پیشگاه اربابان اجرا می‌شود. به‌سرعت با خبر می‌شوند و کنترل جادو را چنان که می‌خواهند به‌دست می‌گیرند. طلسم می‌تواند برعکس عمل کند، یا به هدفی دیگر بخورد یا برگشته و به‌خود طلسم‌گر بخورد. این قابلیت همچنین در برابر قابلیت‌های طلسم عناصر گون که توسط دیگر مخلوقات بکار می‌رود یکسان عمل می‌کند. در بسیاری از روش‌های مشابه، اربابان عنصری از قدرتشان در کنترل کردن اشیاء جادویی که طلسم ایجاد می‌کنند یا قابلیت‌هایی طلسم‌گون دارند با استفاده از شی‌های اصلی استفاده می‌کنند.

اقدامات اخیر اربابان

راگناروس ارباب آتش اکنون در ازروت و به کوهستان ردریج توسط دورف‌های آهن سیاه که او را می‌پرستند احضار شده است. هدف آهن سیاهان، استفاده از او و غلبه بر سایر قبایل دورف است. در کوهستان سیاه‌صخره، راگناروس و عناصر آتشینش در نبردی با نفارین برای کنترل سیا‌صخره گرفتار شده است. چنانچه راگناروس موفق به بازگشت به سطح عنصرین شود، ازروث را نابود می‌کند البته اگر در سیاه‌صخره پیروز شود.

نپتولون، قدرتمندترین اربابان عنصرین در جنگ با راگناروس است. از این‌رو حیرت آور نیست که بسیاری از خادمان نپتولون، بر علیه ۳ لرد دیگر عمل می‌کنند. بشدت پیداست که نپتولون شرورترین اربابان عنصرین است، بدون اینکه خودش ریسکی بکند. به‌نظر می‌رسد که از موجودات فانی برای ضعیف کردن نیروهای سه لرد دیگر عنصرین استفاده می‌کند. گماشته‌اش، دوک هیدراکسیز، رهبر اربابان آب هیدراکسین، به‌دنبال جمع‌اوری دیگران در کنار خویش است. در بعضی مواقع آن‌ها را به هسته‌ی گداخته برای نبرد با اربابان آتش می‌فرستد. دیگر گماشته‌اش، تسونامان در پناه‌گاه صخره خورشید به‌دنبال نابود کردن عناصر راگناروس در دره‌ی سوخته است.

دو لرد دیگر تلاشی برای نشان دادن خویش در ازروت نکرده‌اند. آل‌آکیر سیطره‌اش بر عناصر هوا را نگاه داشته و ثرازان نیز عناصر زمین را کنترل می‌کند. ممکن است که ثرازان همان زمین مادر باشد که تائورن پرستشش می‌کنند. در حالی که به‌نظر زمین مادر الهه‌ای همچون الوون است که بعد از شکل دادن ازروت توسط تیتان‌ها پدیدار شده است. ثرازان برخلاف راگناروس و آل‌آکیر آشوب‌گر یا نپتولون شرور، خیر اندیش‌ترین اربابان عنصرین شناخته می‌شود.

نظرات مطلب

  Dark Angel   جمعه 19 اردیبهشت 1393 12:37 ب.ظ

جالبه،پس تایتان ها خدایان باستانی رو شکست دادن،مرسی من زیاد با این اربابان عناصری آشنا نبودم ولی خب اسمشونو شنیده بودم ممنون از توضیحاتتون

  فراست مورن   جمعه 19 اردیبهشت 1393 12:32 ب.ظ

امیر جون یه کم سنگین بود خوب متوجه نشدم جریان چی شد میشه خودت خلاصه دربارش توضیح بدی؟مرسی

امیر کسرا آرمان

وای انگشت هام دراومد اینقدر نوشتم اونوقت میگی یه خلاصه هم بدم؟؟!

آخرین عناوین

برچسب ها

آرشیو

موضوعات


با من در تماس باشید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستم

تماس با من